Hvězdy HC Olomouc budou hosty Transfuzka pointu v Galerii Šantovka. Přijďte si pro podpis

4. 11. 2021

Jste fanoušky HC Olomouc? Chtěli byste se s hvězdnými hokejisty olomoucké Mory setkat tváří v tvář a získat i jejich podpis? Využijte jedinečnou příležitost, která se vám nabízí v úterý 9. listopadu od 16 do 17 hodin v Galerii Šantovka. V rámci dlouhodobé spolupráce mezi HC Olomouc a Transfuzním oddělením Fakultní nemocnice Olomouc bude pro fanoušky olomouckých Kohoutů připraven atraktivní program spojený s autogramiádou v novém kontaktním místě Transfuzka point v prvním podlaží obchodního centra.

Návštěva hokejistů v Transfuzka pointu je jen jednou z forem letité podpory, kterou HC Olomouc Transfuznímu oddělení FN Olomouc projevuje. Sportovci i realizační tým nejen sami krev bezplatně darují, ale snaží se k tomu přivést i veřejnost. „Vloni jsme například společně zahájili kampaň Kápni božskou červenou, která pokračuje i letos. Dárci se mohou do této akce zapojit při každém odběru, čímž budou zařazeni do slosování o zajímavé odměny,“ říká marketingový manažer Simon Vejtasa.

„V posledních týdnech se potýkáme s nedostatkem krve. Aktuálně nám ubývá dárců v souvislosti s rostoucími počty COVID pozitivních a jiných dalších infekcí. Stavy našich zásob jsou bohužel poslední dobou velmi nízké. Snažíme se tedy využít každou příležitost k tomu, abychom oslovili širokou veřejnost. Máme proto velkou radost, že nás v tomto úsilí podpoří také olomoučtí hokejisté,“ těší podpora olomouckých hokejistů primářku Transfuzního oddělení FN Olomouc MUDr. Danu Galuszkovou, Ph.D., MBA.

Úterní odpoledne v Transfuzka pointu (první podlaží Galerie Šantovka v sousedství hračkářství) nabídne vedle autogramiády Tomáše Dujsíka, Jana Bambuly a Petra Koloucha i další atraktivní program. Zájemcům sdělíme jejich krevní skupinu, změříme krevní tlak a puls nebo poskytneme informace významu preventivního mamografického vyšetření. Po celou akci bude k dispozici také stánek Fanshopu HC Olomouc. Kromě toho pro vás chystá překvapení prodejna prémiových ořechů a sušeného ovoce Svět plodů!

Těšíme se na vás.