Rekonstrukce transfuzky míří do finále! Sbírka plazmy ale nekončí

21. 6. 2024

Máme pro vás skvělou zprávu! Rekonstrukce Transfuzního oddělení se blíží do finále a pokud vše půjde podle plánu, tak se vrátíme do původních, ale modernizovaných prostor dříve, než jsme mysleli. Sbírka plazmy ale nekončí. Nedaří se nám sice kvůli omezenému a ztíženému provozu provádět odběry v takové míře jako před rekonstrukcí, ale musíme „zaklepat na dřevo“, že stavy transfuzních přípravků jsou stále pro naše pacienty dostačující. Nenechejte nás ale na holičkách. Blíží se prázdniny, které jsou každoročně náročné. Výdeje transfuzních přípravků bývají obrovské.

Nevhazujeme žádné kupóny, jak jsme původně plánovali, ale vaše odběry samozřejmě evidujeme. Do dnešního dne jsme rozdali 200 volných vstupů na fotbalové utkání SK Sigma Olomouc, 2 dorty od Ollies, spoustu dárkových balíčků v rámci Světového dne (u nás týdne) dárců krve. Zjišťovali jsme vám míru cholesterolu, rozdali jsme oříšky od Grizly. Do konce června běží na našich sociálních sítích soutěž o vstupenky do wellness v Theresian hotelu. A po ukončení rekonstrukce budeme sčítat, losovat a odměňovat dál. Zařadíme každý odběr od spuštění rekonstrukce, tj. 12. 3. 2024, do jejího ukončení. Takže - čím více odběrů, tím bude vaše šance vyšší.

Nezapomeňte, že nám můžete napsat také vzkaz na naši nástěnku vzkazů před odběrový box v budově L. I tyto vzkazy budeme sladce odměňovat.