Transfuzka a Novorozenecké oddělení budou punčovat pro Klokánek Olomouc

29. 11. 2022

Olomoucký Klokánek se za necelých deset let existence stal útočištěm pro stovky dětí různého věku – od novorozenců po teenagery. Všichni kluci a holky tady našli ochranu a láskyplnou péči na dobu, než se vrátili zpět do své rodiny, nebo dokud se pro ně nenašla trvalá náhradní rodinná péče. Prostě – tento roky a šťastnými příběhy ověřený projekt Fondu ohrožených dětí má smysl a my mu chceme pomoci! Pomozte mu s námi! Slibujeme, že tahle pomoc vám bude chutnat a skvěle se u ní pobavíte!

Na úplný závěr letošního „dobropunčování“ u stánku Dobrého místa pro život na vás ve čtvrtek 22. prosince čeká silný tým. Parádní punč vám navaří, občerstvení nachystají a o zábavu se postarají zdravotníci z Fakultní nemocnice Olomouc – konkrétně z Transfuzního oddělení a Novorozeneckého oddělení – společně s partou redaktorů a spolupracovníků regionálního média Olomoucký Report a metropolitní a studentské stanice Radio Metropole.

A protože punč vám budou vydávat lékaři a sestry, následků se nemusíte obávat. Dobře víme, jak punč namixovat, abyste měli radost a zdravotní následky konzumace byly výhradně pozitivní.